Lista ofert

650 000 zł
dom na sprzedaż - Baranów, Mroczeń
Baranów, Mroczeń
Powierzchnia: 209,00 m2
Cena/m2: 3 110,05 zł
Pokoje: 9 pokoi
KWD-DS-584

Notatnik
75 880 zł
działka na sprzedaż - Perzów, Słupia pod Bralinem
Perzów, Słupia pod Bralinem
Powierzchnia: 1 084,00 m2
Cena/m2: 70,00 zł
KWD-GS-581

Notatnik
mieszkanie na sprzedaż - Kępno (gw), Krążkowy
Kępno (gw), Krążkowy
Powierzchnia: 70,08 m2
Cena/m2: 9 974,32 zł
Pokoje: 2 pokoje
KWD-MS-578

Notatnik
373 000 zł
bez prowizji
mieszkanie na sprzedaż - Łęka Opatowska, Siemianice
Łęka Opatowska, Siemianice
Powierzchnia: 71,20 m2
Cena/m2: 5 238,76 zł
Pokoje: 3 pokoje
KWD-MS-574

Notatnik
390 000 zł
bez prowizji
mieszkanie na sprzedaż - Kobyla Góra, Ligota
Kobyla Góra, Ligota
Powierzchnia: 50,15 m2
Cena/m2: 7 776,67 zł
Pokoje: 3 pokoje
KWD-MS-573

Notatnik
2 970 000 zł
bez prowizji
obiekt na sprzedaż - Ostrzeszów
Ostrzeszów
Powierzchnia: 841,80 m2
Cena/m2: 3 528,15 zł
KWD-BS-567

Notatnik
769 000 zł
bez prowizji
obiekt na sprzedaż - Kępno
Kępno
Powierzchnia: 250,90 m2
Cena/m2: 3 064,97 zł
KWD-BS-542

Notatnik
344 582 zł
bez prowizji
mieszkanie na sprzedaż - Ostrzeszów
Ostrzeszów
Powierzchnia: 57,44 m2
Cena/m2: 5 998,99 zł
Pokoje: 1 pokój
KWD-MS-535

Notatnik

rozumiem