Cena
445 000 zł
Atrakcyjne mieszkania o pow. 61,50m2 wraz z balkonem i ogródkiem - Baranów
KWADRAT prezentuje na sprzedaż nowoczesne i wygodne mieszkania w bardzo dogodnej lokalizacji. Prezentowany lokal położony jest na piętrze domu w zabudowie bliźniaczej. Powierzchnia użytkowa 61,50m2. Oferowane mieszkanie posiada ustawny salon wraz aneksem kuchennym, dwie sypialnie, łazienkę oraz korytarz z miejscem na szafy. Do mieszkania przynależne są dwa miejsca postojowe oraz ogródek w cenie mieszkania.
W ramach inwestycji wybudowane zostaną dwa domy jednorodzinne dwulokalowe w zabudowie bliźniaczej.
Mieszkanie na parterze o pow. 55,34 m2
Mieszkania na piętrze o pow. 61,50 m2 wraz z balkonem 10,80m2 oraz ogródkiem 73,40m2
Inwestycja zlokalizowana jest w spokojnej i urokliwej okolicy a jednocześnie z bardzo dobrą komunikacją z centrum miasta. Dojazd samochodem do centrum Kępna to tylko ok 4 min. Nowoczesna forma budynku skrywa wygodne, ustawne wnętrza, dzięki czemu przyszli mieszkańcy nie będą mieć żadnych problemów z funkcjonalnym wykończeniem i aranżacją wnętrz.
Mieszkania będą oddane do użytkowania w tzw. podwyższonym stanie deweloperskim z dodatkowymi rozwiązaniami obniżającymi koszty eksploatacji min klimatyzacja.
Poniżej najistotniejsze elementy wyposażenia:
Szczegółowy standard wykończenia dostępny w naszym biurze.
Kupujący nie płaci prowizji w naszym biurze !!!
Dodatkowo oferujemy: BEZPŁATNĄ POMOC W UZYSKANIU KREDYTU!!!
Po więcej szczegółów zapraszamy pod numer tel: 730 908 806 oraz do naszego biura: KWADRAT Sp. J. ul. Rynek 33; 63-600 Kępno
Nota prawna: Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.